В категорії порно фото зібрана колекція добірного порно фото і найякісні галерей еротики і сексу.

порно фото

Збірка кращіх порно фільмів для безкоштовного скачування та перегляду.

порно фільми

Перший раз. Випадок на дискотеці

Отже почну ... мене Сашком звати (я дівчина) ось вирішила розповісти як це сталося у мене .. випадок трагічний можна сказати (для мене), тому чо після цього випадку мене вся школа вважала повією ... а було все так. ..
Наближався Новий рік, 26 грудня нам, восьмого класів призначили дискотеку .. я взагалі сама по собі симпатична .. багато за мною тоді упадав ... я багатьом подобалася ..

В нашому класі новенька

Коли це сталося Віка вчилася у десятому класі, нічим не примітною середньої школи. Серед однокласніц вона нічим не виділялася особливо. Так само як і всі носила короткі облігающій спідниці, такі ж кофтинки, помірний шар косметики, туфельки на високих підборах і т.д. Тільки одне її відрізняло від інших. Вона не особливо дружила з хлопчаками. Вона лібіла провести час зі своїм подругам, обговорюючи всілякі теми. Одного разу, вже під кінець року, що дуже дивно до них у клас потрапила ще одна дівчинка.

Еро етюд

"Блюменштрассе ... Вулиця квітів. Як я розумію Плейшнера! .." Він йшов і сміявся. З концтабору зимового самотності, який хоч і не виснажує тіло, зате завдає чутливий шкоди душі, він йшов на Першу Весняну Вечірку. На ту саму, де доводилося бувати кожному з нас, і про яку кожен скаже: найкраще в таких вечірках - це їх очікування. Він йшов і уявляв собі цю Звичайну Квартиру, зі столом, накритим досить презентабельно за теперішніх часів, дешевої яскравою їжею і питвом з кіосків по сусідству.

Подарунок на повноліття


У мене сьогодні особливий день. День Народження, і мені виповнюється 18 років. Я довго чекала цього дня. І так сказати довго готувалася і ось нарешті цей день настав. Заплановано було багато чого. І народу було дуже багато. Всі мої дуже хороші друзі. Мене звуть Динара. І ось вже буквально через кілька годин мені виповниться 18 років! Рідкісний день, мені здавалося, що більше такого дня Народження у мене не буде.

сексуальна колега


Сталося це раптово, я сам не зрозумів як це сталося. З Мариною ми працювали вже давно, майже рік. Висока і струнка брюнетка трохи старший за мене, я знав що вона за чоловіком але завжди хотів її. І ось одного разу ми засиділися до пізно на роботі. Оформляли страховку на якийсь будинок. Так як час був пізній Марина попросила мене проводити, я з радістю погодився.

Зустріч з друзями

Ледве зайшла додому відразу ж залізла в Інтернет. Хотіла почитати порно історії лезбіянок, простовбичив там пару годин. Я не розуміла що жінка може робити з жінкою. Я задумалася, як пролунав телефонний дзвінок і повернув мене в реальність.
-Привіт Андрій! Дуже рада тебе чути Це був мій старий друг.
-Привіт ми збираємося з університетськими друзями давай до на а то горілка чекати не будить!

Застукала

Звуть мене Алла мені 25 років, я симпотичная, мініатюрна брюнетка у мене другий розмір грудей довгі ноги і великі карі очі. Я заміжня вже 3 роки, в пастелі у нас завжди було все добре, але останнім часом він став якимось холодним. Я відразу зрозуміла що в нього є коханка, він високий, красивий брюнет із зеленими очима дівчини на нього завжди заглядалися. Я особливо не ревнувала, бо знала, він від мене не піде, а інші тільки розваги.

Підвищення по службі

Це сталося восени цього року. Мене звуть Ксенія мені 25 років я працюю в досить великому супермаркеті спеціалістом з
маркетингу, я завжди мріяла переїхати до Пітера.
Почалося все влітку коли я проводила відпустку в Таїланді. Майже перед самим від'їздом я познайомилася з хлопцем на ім'я Іван
він був з Пітера.

Сучка

Мені раніше навіть в голову не могло прийти, навіть не припускав що таке може трапитися. Хіба, що в якомусь кошмарі наснитися. Я одружений вже чотири роки, ми з дружиною живемо добре, без особливих скандалів і конфліктів, ну а якщо такі трапляються, ти ми як завжди примиряємося сексом. Можу сказати що дружина у мене дуже гарна, тут мені пощастило однозначно, я часто помічаю як на неї дивляться перехожі чоловіки, як поглядом вони її роздягають і проводжають її попку.

Таксі

Сьогодні дружина знову поїхала до своєї кращої подруги, ну і ввечері я як завжди пішов її зустрічати, біля магазину, ну і щоб купити курива. Було вже десь близько дев'ятої години вечора, а її все ще не було. Метрів так за сто стояла машина, більше навіть ніхто не проїжджав з таксі. Через деякий час ця машина під'їхала і з неї вийшла моя дружина.
Назад 1 2 3 4 5 6 7 Далее

Популярне порно

популярне порно


цікаве порно


популярне порнонове порно